KAPADOKYA ARSA

Kapadokya’da asla kaçmayacak yatırım fırsatı!  Sadece 699.000tl ile Tarihi ve Doğal güzelliklerin göbeğinde üzerinden balonların geçtiği , peri bacalarına cephe , ekoturizm imarlı arsanızı alın; hem bugünden döviz kuruyla kazanç sağlayın hemde  kısa sürede yatırımınızın değerini katlayacak proje sürecimizin tadını çıkarın.

ELITE DELUX RESIDENCE ÇANKAYA / GOP

Tek blok, 23 adet 1+1 ve 2+1 mazaralı dairelerden oluşmaktadır. Şehrin kalbinde, her cephesinde ve katında ayrı güzellikler barındıran bir konseptte tasarlanmıştır. Rezidansımızın 1 km çapında 16 adet konsolosluk bulunmaktadır. Rezidansımız Yeşil Vadi Parkına cephe, Çankaya Köşküne 150 mt, Sheraton - Tunalı - Karum AVM’ ye 200 mt mesafededir.

Batı Ankara Arsa Yatırım Projesi

Yatırım projemiz 113 Dönüm gibi devasa bir alana yayıldığından, önü kapanmaz manzarası ve termal su kaynaklarına yakınlığı açısından Özel İmar geçirilip bir Kaplıcalı Villa Sitesi Projesi geliştirilme potansiyeli taşımaktadır.

Antalya Mavi Yeşil Tiny House

Projemiz Antalya'nın Manavgat İlçesi Karacalar Mahallesi 235 ada 1 parsel üzerine kurulmuştur. Proje toplam alanımız 10.189,44 m2 dir ve 34 parselden oluşmaktadır.

Bültenimize Abone Olmak İster Misiniz?